[bws_google_captcha]

Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava - Mart 2022 - Bilonu

Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava – Mart 2022

windows-10-urun-anahtari-bedava-2022

Yazı İçeriği

Windows 10 ürün anahtarı bedava içeriğimizde sizler için herhangi bir ücret ödemeden bedava windows 10 etkinleştirme işlemi gerçekleştirmeyi öğreteceğiz. Windows işletim sisteminin kurulu olduğu cihazınızda daha önce etkinleştirme işlemi gerçekleştirmemişseniz ‘Windows’u Etkinleştir’ uyarısı karşınıza çıkacaktır. Bu uyarıdan kurtulmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Windows işletimin sistemini etkinleştirmek sandığınızdan daha kolay yazımızda belirttiğimiz yöntemleri kullanarak saniyeler içerisinden windows 10 etkinleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 10 Ürün Anahtarı Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 10 etkinleştirme işlemi oldukça kolaydır. Yazı içerisinde sizlerle paylaşmış olduğumuz windows ürün anahtarlarını kullanarak etkinleştirme gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinleştirme işlemini uygulamak için aşağıda verdiğimiz yönergeleri eksiksiz tamamlamalısınız.

Başlat > Çalıştır > CMD (Yöneti Olarak Çalıştır) > Aşağıda belirtmiş olduğumuz kodu kopyalayıp komut satırına girerek aktivasyonu gerçekleştirin.

Yukarıda sizlerle paylaştığımız koddaki /ipk kodundan sonra sahip olduğunuz Windows 10 sürümüne uygun ürün anahtarını eklemeniz gerekmektedir. Örnekte bulunan kodda çalışan windows 10 pro ürün anahtarı bulunmaktadır.

Windows 10 Pro Ürün Anahtarı

Windows 10 kullanıcıları tarafından işletim sisteminin yayınlandığı tarihten itibaren internet üzerinden en çok aratılan istek olan windows 10 pro etkinleştirme işlemi için sizlere windows 10 pro ürün anahtarı bedava paylaşıyoruz. Vermiş olduğumuz ürün anahtarlarını yazımızda bulunan yönergeleri takip ederek aktif duruma getirebilirsiniz.

 • W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
 • VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66TT
 • TNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK
 • N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCVV
 • TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

Windows 10 Home Ürün Anahtarı

Windows 10 kullanıcıları tarafından pro sürümünden sonra en çok kullanılan ev kullanıcıları için en uygun sürüm olan windows 10 home sürümündeki windows 10 home etkinleştirme işlemi için sizlere windows 10 home ürün anahtarı bedava paylaşıyoruz.

 • 6P99N-YF42M-TPGBG-9VMJP-YKHCF
 • YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Windows 10 Enterprise Ürün Anahtarı

Windows 10 işletim sisteminin bir diğer sürümü olan Enterprise kurumsallaşmış firmaların cihazlarında kullanması içindir. Sizde kurumunuzdaki cihazlarda kurulu olan windows 10 enterprise etkinleştirme işlemini aşağıdaki kodu girerek gerçekleştirebilirsiniz.

 • NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Windows 10 Ürün Anahtarı Öğrenme

Daha önceki süreçlerde windows 10 yazılımınızı herhangi bir ürün anahtarı ile etkinleştirmiş lakin ürün anahtarınızı unutmuş durumdaysanız aşağıda vermiş olduğumuz işlemleri gerçekleştirerek windows 10 ürün anahtarı öğrenme yapabilirsiniz.

 • Windows Başlat tuşuna tıklayınız.
 • Arama kısmına Çalıştır yazınız.
 • Cmd yazarak komut dizinini açınız.
 • Aşağıda vermiş olduğumuz kodları komut dizinine yazarak ürün anahtarınızı öğrenebilirsiniz.
Windows etkinleştirme ne işe yarar?

Windows 10 ürün anahtarı etkinleştirme işlemini yazımızda tüm ipuçları ile nasıl yapacağınızı anlattık. Yazımıza göz atarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Windows 10 ürün anahtarı bedava nasıl alabilirim?

Windows 10 ürün anahtarı bedava sizlerle yazımızda paylaştık. Yazımızdan ücretsiz bir şekilde yararlanabilir, windows sürümünüze uygun ürün anahtarına ulaşabilirsiniz.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık