Instagram Gizli Hesap Görme (Güncel 2022)
0

Yazı İçeriği

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram gizli hesap görme yazımızda sizler için takip işlemi gerekmeden gizli instagram hesaplarını görme hakkında bilgi vereceğiz. Bu işlemi gerçekleştirmenin tek yolu 3. parti yazılımları kullanmaktır. Peki bu yazılımlar güvenilir mi, bizi ne gibi işlemler bekliyor? Aklınıza takılan tüm soruların cevapları yazımızda sizleri bekliyor.

İnternet üzerinde doğru bilgiye ulaşmak inanın ki hiç kolay değil. Instagram gizli hesap görme ve instagram gizlilik hesap görme konularında da bazı siteler sizi virüslü veya uygunsuz içeriklere yönlendirebilmektedir. Yazımızdaki adımları uygulayarak virüssüz içeriğe gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Görme Sitesi

Çeşitli yardımcı siteler üzerinden instagram gizlilik hesap görme mümkün. Bu programları geliştiren kişiler sizlerinde aracılığıyla bir ağ oluşturup bu ağ üzerinde bulunan bir kişi sizin ulaşmak istediğiniz gizli profili takip etmesi halinde isteğinizi yerine getiriyor. Bu yüzden görmek istediğiniz profile ulaşma şansınız %100 değildir.

Sistem şöyle işliyor, kullanıcı adı ve şifrenizle siteye giriş yapıyorsunuz. Sonrasında ulaşmak istediğiniz instagram gizlilik profil görme işlemi için kullanıcı adını giriyorsunuz. Yüksek ihtimalle site size kullanıcının akış gönderilerini sunuyor. Anonim olarak instagram gizli hesap görme işte bu kadar kolay.

Instagram Gizli Profil Görme Sitesi Güvenilir Mi?

Instagram gizli profil görme siteleri 3. parti yazılım olduğu için tamamen güvenli değildir. Sitelere giriş yaparken kesinlikle ana kullanıcı hesabınızı kullanmayınız. Zira bazı siteler kullanıcı bilgilerinizi çalarak hesabınızı ele geçirebilmektedir. Yazımızda önerdiğimiz siteler denediğimiz ve kullandığımız uygulamalardır. Sizlere önermediğimiz siteleri kullanmayınız.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulama

Bir çok uygulama aracılığı ile instagram gizli hesap görme mümkündür. İlk olarak instagram resmi uygulamasından fake hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınız oluşturmadan önce çeşitli mail sağlayıcıları üzerinden yeni bir mail adresi oluşturmayı unutmayınız. Açtığınız fake hesabınız ile birlikte uygulamaya giriş yaparak istediğiniz profilin akış gönderilerini görebilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirmek için çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları;

  • LiLi uygulaması ile gizli profil görüntüleme
  • Postegro uygulaması ile gizli hesap görüntüleme
  • Bestwhozi gizlilik hesap görme uygulaması
  • Ghosty uygulaması ile gizli hesap görme

Yukarıda sizlere bahsettiğimiz uygulamaları kullanarak istediğiniz profile erişebilirsiniz.

Postegro Gizli Hesap Görme

Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasından hiç şüphesiz en popüler olanı Postegro‘dur. İşlemleri virüslere veya uygunsuz içeriklere takılmadan saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

instagram gizli hesap görme , instagram gizlilik hesap görme

Popüler olmasının bir diğer artısı yazımızın başında da belirttiğimiz gibi hesap ağının fazla oluşudur. Bu sebepten dolayı gönderilerini görmek istediğiniz profile ulaşma şansınız oldukça yüksektir. Postegro

LiLi Gizli Hesap Görme

Bir diğer popüler instagram gizli hesap görme uygulaması LiLi. Bu uygulama üzerinden aynı Postegro gibi istediğiniz profile erişebilir. Gizli gönderileri görmenin keyfine varabilirsiniz. LiLi App ikinci en popüler kullanılan instagram gizli hesap görme uygulamasıdır. LiLi App

Instagram Gizli Hesap Görme iOS

Apple cihazlarınız üzerinden gizli hesap görmek android cihazlar kadar kolay. Sizlere yazımızda bahsetmiş olduğumuz uygulamalar web tabanlı çalışmaktadır. Tarayıcınıza Postegro veya LiLi yazarak sizde gizli hesapları kolayca görebilirsiniz.

  • Cihazınızda Safari uygulamasını çalıştırın.
  • Arama çubuğunuza LiLi App yazarak aratın.
  • Karşınıza ilk çıkan linke tıklayıp sayfaya ulaşın.
  • Kesinlikle size önerdiğimiz fake hesap bilgileriniz ile sisteme giriş yapın.
  • Ulaşmak istediğiniz profilin kullanıcı adını sisteme girin.
  • Artık akış gönderilerini anonim bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Apk

instagram-gizlilik-hesap-gorme-apk

Instagram gizlililk hesap görme apk indirerek mümkündür. Apk android tabanlı cihazlara yüklenebilmektedir. Bu yöntem yalnızca android cihazlar için geçerlidir. Postegro veya LiLi uygulamasının apk uzantılı dosyaları resmi sitelerinde bulunmaktadır. Yazı içindeki linklerden sitelere ulaşarak Postegro Apk İndir, LiLi Apk İndir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazımızda instagram gizli hesap görme hakkında tüm bilgileri sizler için derledik. Umarız sizlerle paylaştığımız bilgiler sonucunda istediğiniz hesabın akış gönderilerine ulaşabilirsiniz. Yazımızı yararlı görüyorsanız yorum yapıp bize destek olabilirsiniz.

bilonu.com Kurucu - 2022

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir